Wyniki powiatowych zawodów w pływaniu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

265 startujących z 18 szkół miasta i powiatu wzięło udział w powiatowych zawodach w pływaniu. Imprezę wspomogli finansowo pan Starosta Sierpecki Jan Laskowski,klub pływacki Shark w Sierpcu ,MOSiR Sierpc .W imieniu dzieci biorących udział w zawodach serdecznie dziękujemy.Zawody były jednocześnie eliminacjami do zawodów międzypowiatowych które rozegrane zostana w kwietniu 2018 roku w Płocku.

WYNIKI ZAWODÓW

SZKOŁY PODSTAWOWE -DZIEWCZĘTA

25 m stylem grzbietowym klasy III

1.Weronika Kornacka 21,53 s SP nr 2
2.Maja Marciniak 26,20 SP nr 3
3.Antosia Żbikowska 71,39 SP Szczutowo

25 m stylem dowolnym kl.III

1.Nikola Misztal 17,41 SP nr 2
2.Paula Przymyłska 20,03 SP nr 3
3.Wiktoria Czajka 21,68 SP nr 2

25 m stylem grzbietowym kl.IV

1.Julia Janiszewska 21,39 SP nr 2
2.Agata Malinowska 23,58 SP nr 3
3.Zofia Manelska 30,96 SP Szczutowo

25 m stylem dowolnym kl.IV

1.Julia Turalska 18,67 SP nr 2
2.Nel Polowiec 21,10 SP nr 3
3.Gabriela Milewska 22,42 SP Borkowo

50 m stylem grzbietowym kl.V

1.Ania Bieńkowska 53,53 SP nr 2
2.Weronika Rutkowska 57,91 SP nr 3
3.Marta Wronowska 82,75 SP Zawidz

50 stylem dowolnym kl.V

1.Julia Tybuszewska 44,79 SP nr 2
2. Oliwia Kamińska 53,76 SP nr 3
3. Izabella Szablewska 67,05 SP szczutowo

50 stylem grzbietowym kl.VI

1.Maja Listkowska 54,63 SP nr 3
2.Oliwia Kamińska 55,59 SP nr 2
3.Alicja Każmierczak 63,94 SP Zawidz

50 m stylem dowolnym kl.VI

1.Oliwia Jaworska 36,55 SP nr 2
2.Maja Kilanowska 38,11 SP nr 3
3.Wiktoria Dziaduszczyk 71,10 SP Szczutowo

Sztafeta 8×25 m stylem dowolnym

1. SP nr 2 – 2,40,91- Oliwia Jaworska ,Maja Linowska ,Julia Tybuszewska,Ania Bieńkowska,Julia Janiszewska ,
Nikola Misztal,Weronika Kornacka
2. SP nr 3 – 3,05,24-Marciniak,Przymyłska,Polowiec,Malinowska,Rutkowska,Kamińska,Kilanowska,Listkowska
3.SP Szczutowo 4,58,42-Antosia Żbikowska,Wanda Stasiak,Zofia Manelska,Kaja Topolewska,Izabella Szablewska,Sandra Kalinowska,Wiktoria Dziaduszczyk,Ola Mazurowska.

PUNKTACJA ZESPOŁOWA DZIEWCZĄT

1.Szkoła Podstawowa nr 2 Sierpc 7,10,19
2.Szkoła Podstawowa nr 3 Sierpc 8,00,74
3.Szkoła Podstawowa Szczutowo 13,00,56
4.Szkoła Podstawowa Zawidz
5.Szkoła Podstawowa Borkowo

WYNIKI CHŁOPCÓW

25 m stylem grzbietowym kl.III

1.Jasiek Juszczyk 20,36 SP nr 2
2.Jeremiasz Smykowski 21,66 SP nr 3
3.Kacper Czachorowski 28,37 SP Szczutowo

25 m stylem dowolnym kl.III

1.Paweł Matysiak 19,24 SP nr 3
2.Maksymilian Żmijewski 21,49 SP Bledzewo
3.Maciek Dropiewski 23,24 SP nr 2

25 m stylem grzbietowym kl.IV

1.Mikołaj Zakrzewski 19,91 SP nr 2
2.Bartpsz Kamiński 26,28 SP nr 3
3.Jakub Kacprzak 32,73 SP Zawidz

25 m stylem dowolnym kl.IV

1.Kamil Strużewski 16,73 SP nr 2
2.Bartosz Lewandowski 20,45 SP nr 3
3.Bartłomiej Kosiorek 21,44 SP nr 3

50 m stylem grzbietowym kl.V

1.Paweł Lasek 47,06 SP nr 3
2.Karol Okraszewski 50,81 SP nr 2
3.Paweł Bielski 64,87 SP Szczutowo

50 m stylem dowolnym kl.V

1.Piotr Skorłutowski 34,85 SP nr 2
2.Kajetan Żmijewski 38,61 SP nr 3
3.Bartek Karczewski 42,22 SP Bledzewo

50 m stylem grzbietowym kl.VI

1.Kacper Turalski 45,28 SP nr 2
2.Jakub Korzyniewski 48,87 SP nr 3
3.Kacper Biliński 60,15 SP Szczutowo

50 m stylem dowolnym kl.VI

1.Filip Wiśniewski 36,62 SP nr 2
2.Sebastian Twardowski 49,36 SP Szczutowo
3.Jan Giziński 62,16 SP Zawidz

Sztafeta 8×25 m stylem dowolnym

1. SP nr 2 -2,30,76-Wiśniewski,Turalski,Wojciechowski,Skorłutowski,Strużewski,Zakrzewski,Juszczyk,Dropiewski.
2.SP nr 3 -2,49,79-Trieps,Korzyniewski,Lasek,Żmijewski,Matysiak,Smykowski,Lewandowski,Kamiński
3.SP Szczutowo-4,01,40-Czchorowski,Kordyzon,Kaczynski,Sadłakowski,Bielski ,Mazurowski,Twardowski,Biliński.

PUNKTACJA ZESPOŁOWA CHŁOPCÓW

1.Szkoła Podstawowa nr 2 Sierpc- 6,38,56
2.Szkoła Podstawowa nr 3 Sierpc -8,06,57
3.Szkoła Podstawowa Szczutowo-10,15,77
4.Szkoła Podstawowa Zawidz
5.Szkoła Podstawowa Lelice
6.Szkoła Podstawowa Borkowo
7.Szkoła Podstawowa Bledzewo

WYNIKI W KATEORII MŁODZIEŻ -DZIEWCZĘTA

50 grzbietowym kl.VII

1.Ola Juszczyk 40,83 SP nr 2
2.Klaudia Borucka 52,91 SP nr 2
3.Oliwia Zakrzewska 74,97 SP nr 3

50 m stylem dowolnym kl.VII

1.Oliwia Misztal 34,61 SP nr 2
2.Basia Lewandowska 38,14 SP nr 2
3.Nadia Chochlińska 40,91 SP nr 3

50 m stylem klasycznym kl.II gim.

1.Oliwia Ostrowska 45,69 Gim.Leonium
2.Amelia Nadratowska 63,33 GM.Sierpc

50 m stylem dowolnym kl.II

1.Oliwia Ostrowska 37,60 G.Leonium
2.Wiktoria Gumińska 46,61 GM.Sierpc

50 m stylem klasycznym kl.III

1.Agata Tyburska 62,03 GM.Sierpc
2.Paula Sadłakowska 89,55 G.Szczutowo
3.Sylwia Przybyszewska 96,67 G.Leonium

50 m stylem dowolnym kl.III

1.Patrycja Liszewska 38,78 G.Leonium
2.Julia Lipińska 55,02 GM.Sierpc
3.Ewa Sobieszek 73,79 G.Susk

Sztafeta 4×25 m stylem dowolnym

1.SP nr 2 Sierpc -70.80 – Juszczyk,Lewandowska,Misztal,Borucka
2.G.Leonium -73,24 -Liszewska,Ostrowska,Przybyszewska,Krzemińska
3.GM.Sierpc -88,93 -Gumińska,Nadratowska,Lipińska.Tyburska

PUNKTACJA ZESPOŁOWA DZIEWCZĄT

1.Szkoła Podstawowa nr 2 Sierpc -3,57,29
2.Gimnazjum Leonium Sierpc-4,51,38
3.Gimnazjum Miejskie Sierpc -5,15,92
4.Szkoła Podstawowa nr 3 Sierpc
5.Gimnazjum Szczutowo
6.Gimnazjum Susk

WYNIKI CHŁOPCÓW

50 m stylem grzbietowym kl.VII

1.Bartosz Marcinkowski 53,41 SP nr 3
2.Filip Nawrocki 58,90 SP nr 3
3.Adam Oszal 59,75 SP nr 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 m stylem dowolnym kl.VII

1.Maciek Pawłowski 37,21 SP nr 3
2.Kacper Kamiński 37,75 SP nr 3
3.Jakub Obrębski 40,25 SP nr 2

50 m stylem klasycznym kl.II gim

1.Wiktor Brużdziński 52,30 GM.Sierpc
2.Mateusz Kędzierski 56,98 G.Leonium
3.Bartek Żochowicz 92,34 G.Szczutowo

50 m stylem dowolnym kl.II

1.Szymon Kaczyński 38,70 G.Leonium
2.Jakub Gumiński 39,89 GM.Sierpc
3.Hubert Górka 43,80 G.Szczutowo

50 m stylem klasycznym kl.III

1.Jakub Malinowski 37,25 GM.Sierpc
2.Jakub Ossowski 41,08 G.Susk
3.Dominik Paciuszkiewicz 46,01 GM.Sierpc

50 m stylem dowolnym kl.III

1.Kamil Tłusty 30,90 GM.Sierpc
2.Maciek Alfut 32,60 G.Leonium
3.Mikołaj Bielicki 54,49 G.Szczutowo

Sztafeta 4×25 m stylem dowolnym

1. GM.Sierpc -62,51 -Brużdziński,Gumiński,Malinowski,Tłusty
2. SP nr 3 -77,76 -Pawłowski,Kamiński,Nawrocki,Marcinkowski
3. SP nr 2- 84,44-Obrębski,Oszal,Kamiński,Morawski

PUNKTACJA ZESPOŁOWA CHŁOPCÓW

1.Gimnazjum Miejskie Sierpc – 3,40,11
2.Szkoła Podstawowa nr 3 Sierpc – 4,15,03
3.Szkoła Podstawowa nr 2 Sierpc -4,59,12
4.Gimnazjum Szczutowo -5,42,26
5.Gimnazjum Leonium Sierpc
6.Szkoła Podstawowa Szczutowo
7.Gimnazjum Susk

SZKOŁY PONADGIMNAZJLANE DZIEWCZĘTA

50 m stylem grzbietowym

1.Julia Wójcik 51,28 ZS nr 1
2.Magda Dołasińska 55,97 LO Sierpc
3.Ada Kluska 60,86 LO Sierpc

50 m stylem klasycznym

1.Małgorzata Wojtas 45,65 LO Leonium
2.Marta Lasek 49,97 LO Sierpc
3.Ada Kluska 87,53 LO Sierpc

50 m stylem dowolnym

1.Monika Marciniak 34,76 LO Leonium
2.Laura Wilczak 36,04 ZS nr 1
3.Maja Peszyńska 38,31 LO Sierpc

Sztafeta 4×50 m stylem dowolnym

1.LO Leonium-2,34,55-Żmijewska,Wojtas,Marciniak,Górniak
2.LO Sierpc-3,02,86-Jachowicz,Peszyńska,Przybyszewska,Lasek
3.ZS nr 1 Sierpc-3,40,48-Wójcik,Wilczak , ?

PUNKTACJA ZESPOŁOWA DZIEWCZĄT

1.LO Sierpc
2.LO Leonium sierpc
3.ZS nr 1 Sierpc
4.ZS nr 2 Sierpc

WYNIKI CHŁOPCÓW

50 m stylem grzbietowym

1.Bartosz Mazurowski 34,67 LO Sierpc
2.Adam Staniszewski 36,90 LO Sierpc
3.Franek Paciuszkiewicz 48,09 LO Leonium

50 m stylem klasycznym

1.Bartosz Mazurowski 41,60 LO Sierpc
2.Adam Staniszewski 48,30 LO Sierpc
3.Marcin Szewczykowski 55,46 LO Leonium

50 m stylem dowolnym

1.Bartosz Mazurowski 28,67 LO Sierpc
2.Bartosz Górecki 32,15 LO Leonium
3.Paweł Żółtowski 33,11 ZS nr 2

Sztafeta 4×50 m stylem dowolnym

1.LO Sierpc -2,11,65-Staniszewski,Mazurowski,Pufelski,Frąckiewicz
2.ZS nr 1 Sierpc-2,35,14-Bober,Zieliński,Chęciński,Cichy
3.ZS nr 2 Sierpc-3,06,09-Krajewski,Krusiński,Okoński,Subocz

PUNKTACJA ZESPOŁOWA CHŁOPCÓW

1. LO Sierpc
2. LO Leonium Sierpc
3. ZS nr 1 Sierpc
4. Zs nr 2 Sierpc